mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 3 класу на тему: “Для чого створюють заповідники? Заповідні території рідного краю”

Формувати поняття “заповідник”, охороняти природу рідного краю, ознайомити дітей з природоохоронною діяльністю в Україні.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Галино Петрівно! Вітаю ще раз! Дякую за чудовий урок. Сподобалася оперативна перевірка домашнього завдання за допомогою тестування. Несподівано підвели до оголошення теми й мети – ніби поезія, але про те, що буде головним на уроці. Цікава подорож поїздом – етикет при цьому – заслуговує на увагу. Діти в ролі екскурсоводів, пізнавальна інформація, рекорди природи – чудово! Дякую. Я не перестаю дивуватися непомітному подвигу Вашому, моя люба колего. Я рада, що нас, таких незвичайних і творчих, багато. Успіхів Вам!

  2. Урок побудовано методично вірно. Вчитель обирає нестандартну форму проведення, дбає про різноманітність прийомів та методів. Сподобалась перевірка домашнього завдання тестуванням, пізнавальний матеріал та диференційоване домашнє завдання.