Конспект і презентація бінарного уроку з літ.чит. і основ зд. для 3 класу на тему:Не роби іншому того, чого сам не любиш. І.Франко. «Лисичка і журавель». Дружний клас . Взаємодія з іншими людьми.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект і презентація бінарного уроку з літ.чит. і основ зд. для 3 класу на тему:Не роби іншому того, чого сам не любиш...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Волочиська ЗОШ I-III ступенів №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект і презентація бінарного уроку з літ.чит. і основ зд. для 3 класу на тему:Не роби іншому того, чого сам не любиш. І.Франко. «Лисичка і журавель». Дружний клас . Взаємодія з іншими людьми.
Урок із використанням інтерактивних технологій.
Методична мета – застосування бінарного уроку з метою взаємозв’язку предметів і активізації діяльності кожного учня.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок дійсно бінарний. Вчитель продумала кожен етап уроку, логічно поєднано вправи та завдання. Багато сучасних форм роботи на уроці. Вчитель розвиває соціальну, культурну та комунікативну компетентності.

  2. Вже на початку уроку розпочинається процес активного мислення. Сподобалась робота в парах під час тест-гри, робота в групах, які виконують важливі для життя завдання. Домашнє завдання носить творчий характер, гадаю, його виконають із задоволенням всі учні.

  3. Бінарні уроки належать до нестандартних , на яких відбувається творча взаємодія двох предметів, а це підвищує інтерес до навчання . Конспект складено відповідно до вікової категорії. Всі частини взаємопов’язані.Послідковується диференційований підхід до навчання (колективна , індивідуальна , групова робота учнів).Урок пронизаний темою дружби. Дякую.

  4. Практично все сподобалось. Перший же слайд заставляє активно мозок працювати. Цікаві завдання, що стимулюють пізнавальний інтерес, міжпредметні зв’язки, різноманітні форми роботи-все присутнє. Особливо мені сподобалась гра “Перестав усе, як потрібно.”