mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров`я. Тема “Соціальна складова здоров`я. Взаємодія з іншими людьми. Дружний клас”

Шановні колеги, пропоную вашій увазі матеріали відкритого уроку з основ здоров`я. Мета предмета “Основи здоров`я” – формування здоров`язбережувальної компетентності учнів на основі оволодіння ними знаннями про здоров`я та безпеку, практичними навичками здорового способу життя і безпечної поведінки, формування в них ціннісного ставлення до життя і здоров`я, сприяння їх фізичному, психічному, соціальному і духовному розвитку. Даний матеріал є одним із способів досягти поставленої мети.

Конспект уроку

Презентація

 • : Пустова Валентина Дмитрівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Чаплинська філія І-ІІ ст. Чаплинської середньої загальноосвітньої опорної школи
 • Конспект уроку з основ здоров`я
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1908

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Сподобалося. Із друзями поділилася. Відчувається високий фаховий рівень. Із знанням справи викладено у конспекті навчальний матеріал. Використано сучасні методи начання, застосовано ІКТ, , враховано вікові особливості…Бездоганно гарно!

 2. Урок дуже дінамічний. Надається перевага практичним діям учнів, практичному застосуванню теоретичних відомостей у повсякденному житті; використанню життєвого досвіду дітей, поєднанню різних видів організації пізнавальної діяльності (спостереження, практичні завдання, ігрові ситуації, робота в парах, групах). У структурі уроку органічно поєднується навчально-пізнавальна та оздоровчо-рухова діяльність дітей, включаються різні види діалогу, групової співпраці. Натхнення і подальших творчих злетів. Дякую

 3. Сподобалась розробка уроку: творчо і практично, один вид роботи змінюється іншим, цікаві завдання, є на мислення, на розвиток інтелекту, а є для тіла, все це діти роблять з задоволенням, добре, що є презентація, яка також акцентує увагу на роботі з лексичним значенням слова “Колектив”. Наснаги вам і творчості, Валентино Дмитрівно.