Конспект уроку з основ здоров`я. Тема “Соціальна складова здоров`я. Взаємодія з іншими людьми. Дружний клас”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоров`я. Тема “Соціальна складова здоров`я. Взаємодія з іншими людьми. Дружний клас”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Чаплинська філія І-ІІ ст. Чаплинської середньої загальноосвітньої опорної школи

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Шановні колеги, пропоную вашій увазі матеріали відкритого уроку з основ здоров`я. Мета предмета “Основи здоров`я” – формування здоров`язбережувальної компетентності учнів на основі оволодіння ними знаннями про здоров`я та безпеку, практичними навичками здорового способу життя і безпечної поведінки, формування в них ціннісного ставлення до життя і здоров`я, сприяння їх фізичному, психічному, соціальному і духовному розвитку. Даний матеріал є одним із способів досягти поставленої мети.

Конспект уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сподобалося. Із друзями поділилася. Відчувається високий фаховий рівень. Із знанням справи викладено у конспекті навчальний матеріал. Використано сучасні методи начання, застосовано ІКТ, , враховано вікові особливості…Бездоганно гарно!

  2. Урок дуже дінамічний. Надається перевага практичним діям учнів, практичному застосуванню теоретичних відомостей у повсякденному житті; використанню життєвого досвіду дітей, поєднанню різних видів організації пізнавальної діяльності (спостереження, практичні завдання, ігрові ситуації, робота в парах, групах). У структурі уроку органічно поєднується навчально-пізнавальна та оздоровчо-рухова діяльність дітей, включаються різні види діалогу, групової співпраці. Натхнення і подальших творчих злетів. Дякую

  3. Сподобалась розробка уроку: творчо і практично, один вид роботи змінюється іншим, цікаві завдання, є на мислення, на розвиток інтелекту, а є для тіла, все це діти роблять з задоволенням, добре, що є презентація, яка також акцентує увагу на роботі з лексичним значенням слова “Колектив”. Наснаги вам і творчості, Валентино Дмитрівно.