mail@urok-ua.com

Конспект уроку навчання грамоти та презентація з теми: Закріплення знань про звук [ж], букву Жж. Опрацювання української народної казки «Лисичка і Журавель»

Конспект уроку навчання грамоти та презентація з теми: Закріплення знань про звук [ж], букву Жж. Опрацювання української народної казки «Лисичка і Журавель»

Мета: ознайомити з українською народною казкою «Лисичка і Журавель», вчити дітей виділяти в тексті дійових осіб, давати їм характеристику; формувати навички правильного і свідомого читання; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати увагу, пам’ять; виховувати гостинність, порядність, любов до усної народної творчості.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Опрацювавши перебіг уроку,відчула серйозну підготовку педагога до заняття з молодшими школярами. Психологічний настрій,підготовка учнів до сприймання нового матеріалу і ,нарешті,сам урок,чітко та грамотно методично побудовані.Захоплюючою є прекрасна презентація.Дуже добре,що вчитель закликає дітей до свідомого читання ,виховує найкращі людські риси.

  2. Дуже позитивний початок уроку-логопедична розминка. А жабка і жук у презентаціі настільки милі, що іх вже хочеться любити і ім допомагати.) Вправа ” Інтерв’ю” допомагає дітям налаштуватися на роботу. А завдяки різним видам роботи урок вийшов активним і пізнавальним. Дуже хороше завершення- творча робота, де дітям під силу змінити світ на краще.