Конспект уроку з літературного читання 4 клас. Тема. Із скарбниці усної народної творчості. Підсумок за розділом «Із скарбниці усної народної творчості»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 4 клас. Тема. Із скарбниці усної народної творчості. Підсумок за розділом «Із ска...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Ташлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей урок дає змогу узагальнити і систематизувати знання учнів з усної народної творчості, залучати учнів до взаємодії, до прийняття спільних рішень, удосконалювати навички правильного, виразного читання вголос;
сприяти формуванню соціальної, особистісної компетентності; розвивати логічне мислення, усне мовлення, уяву, пам’ять; виховувати інтерес до усної народної творчості; формувати почуття любові до українського народу, рідного краю.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці за допомогою дібраних учителькою цікавих завдань діти узагальнили та повторили тему “Усна народна творчість”. Підсумковий урок у вигляді конкурсу — це оптимальна форма. Але вважаю “КВК” застарілою назвою (краще використовувати такі: фольклорний батл, літературний турнір, конкурс знавців фольклору тощо). Дякую.

  2. Наталія Миколаївна вирішує підсумувати знання учнів з даної теми у вигляді змагань.Гадаю, що подібна форма проведення сприяє всебічному розвитку дитини, допомагає розвивати мислення, мовлення. Конкурси навчальні та розважальні одночасно. Дякую.

  3. Надзвичайно цікавий урок у виглядіКВК, багато цікавої наочності до завдань, під час яких учні висловлюють свої міркування, визначають жанр твору, пояснюють свій вибір, розрізняють типи творів, гра “Чарівний кошик”, є і конкурс капітанів, інсценізація уривку твору. Вчитель – молодець!.