super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Яке частування таке й дякування”. І. Я. Франко “Лисичка та Журавель”

Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему “Яке частування таке й дякування”. І. Я. Франко &...

Урок літературного читання побудовано за вимогами концепції НУШ. На уроці присутні різні види роботи (робота в парі, групі, за варіантами, хлопчики і дівчатка), читання на картках, на телеекрані, на дошці, по колу. Під час складання діалогу задіяно театр рукавичок, що дав можливість закріпити знання набуті протягом уроку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Матеріал базується на концепціях НУШ. Підготовка дидактичного матералу здійснена на високому рівні. Представлені різні форми роботи. Використовуються інтерактивні вправи. Відчувається креативність вчителя. Досить “смачні” завдання, дітям такі уроки подобаються.

  2. Можно сказати, що вчитель використала доволі цікаві вправи для “приготування” цього уроку. Назви сторінок журналу також зацікавили своєю оригінальністю. Вчитель звертає велику увагу на розвиток зв’язного мовлення – це теж дуже важливо на уроках читання.