mail@urok-ua.com

Інтегрований урок літературного читання і я у світі. Не роби іншому того, чого сам не любиш. І. Я. Франко «Лисичка і Журавель». Дружні стосунки

Інтегрований урок літературного читання і я у світі у 3 класі допоможе дітям сформувати доброзичливе ставлення до друзів, відповідальність у взаєминах з ними. Розвиватиме уміння доводити свою думку, визначати позитивні та негативні риси людини. До конспекту додається презентація.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
280

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Погоджуюсь із відгуками колег про роботу автора. Заслуговуэ на увагу і урок, і презентація. Такі матеріали э корисними, навчають учнів доброзичливості. Дякую. Бажаю натхнення!

  2. Вчитель майстерно спланувала роботу на уроці, використала дієві способи організації провідних видів діяльності учнів , забезпечується оперативний зворотний зв*язок. Інтеграція допомагає досягти поставленої мети. Дякую.

  3. Дуже професійно подані основні компетентності уроку. Похвально, що вчитель велику увагу приділив мовленнєвій розминці. В інтегрованому уроці поданий великий обсяг матеріалу для опрацювання.