Інтегрований урок літературного читання і я у світі. Не роби іншому того, чого сам не любиш. І. Я. Франко «Лисичка і Журавель». Дружні стосунки

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок літературного читання і я у світі. Не роби іншому того, чого сам не любиш. І. Я. Франко «Лисичка і Жур...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Кукли Маневицького району Волинської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок літературного читання і я у світі у 3 класі допоможе дітям сформувати доброзичливе ставлення до друзів, відповідальність у взаєминах з ними. Розвиватиме уміння доводити свою думку, визначати позитивні та негативні риси людини. До конспекту додається презентація.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Погоджуюсь із відгуками колег про роботу автора. Заслуговуэ на увагу і урок, і презентація. Такі матеріали э корисними, навчають учнів доброзичливості. Дякую. Бажаю натхнення!

  2. Вчитель майстерно спланувала роботу на уроці, використала дієві способи організації провідних видів діяльності учнів , забезпечується оперативний зворотний зв*язок. Інтеграція допомагає досягти поставленої мети. Дякую.

  3. Дуже професійно подані основні компетентності уроку. Похвально, що вчитель велику увагу приділив мовленнєвій розминці. В інтегрованому уроці поданий великий обсяг матеріалу для опрацювання.