mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови на тему :”Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів з теми «Числівник»

Конспект уроку з української мови на тему :”Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів з теми «Числівник»
Даний урок розроблено мною із використанням такого виду інноваційної технології, як предметно-зорієнтованої, яка набула великої популярності в перехід суспільства до інформаційної стадії розвитку. Використавши одну з її технологій, а саме – ігрову, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, задоволення природних потреб кожного учня, актуалізацію можливостей дитини, через цікаві ігрові завдання уроку, їх різноманітність використання.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
484

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Коментарі дуже позитивні, і я згодна, що урок гарний. Продумано різні цікаві завдання. Я б добавила складання речень з числівником, виправлення граматичних помилок в реченні з прислівником, роботу над помилками в усному мовленні при вживанні числівників.

  2. Продуманий, цікавий урок з узагальнення і систематизації знань. Тема складна, але поданий матеріал допоможе учням легко розібратися у всіх тонкощах числівників. Ніяких зайвих ігрових моментів. Все спрямоване на досягнення мети.

  3. Ігрова форма проведення уроку узагальнення знань сприятлива для перевірки рівня засвоєння матеріалу.Подорож країною “Числівник ” видалась цікавою, пізнавальною, потрібною.Сподобались назви станцій та їх зміст.