mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови на тему: “Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів з теми «Числівник»

Конспект уроку з української мови на тему :”Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів з теми «Числівник»
Даний урок розроблено мною із використанням такого виду інноваційної технології, як предметно-зорієнтованої, яка набула великої популярності в перехід суспільства до інформаційної стадії розвитку. Використавши одну з її технологій, а саме – ігрову, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, задоволення природних потреб кожного учня, актуалізацію можливостей дитини, через цікаві ігрові завдання уроку, їх різноманітність використання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Коментарі дуже позитивні, і я згодна, що урок гарний. Продумано різні цікаві завдання. Я б добавила складання речень з числівником, виправлення граматичних помилок в реченні з прислівником, роботу над помилками в усному мовленні при вживанні числівників.

  2. Продуманий, цікавий урок з узагальнення і систематизації знань. Тема складна, але поданий матеріал допоможе учням легко розібратися у всіх тонкощах числівників. Ніяких зайвих ігрових моментів. Все спрямоване на досягнення мети.

  3. Ігрова форма проведення уроку узагальнення знань сприятлива для перевірки рівня засвоєння матеріалу.Подорож країною “Числівник ” видалась цікавою, пізнавальною, потрібною.Сподобались назви станцій та їх зміст.