super@urok-ua.com

Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”

Автор матеріалу: Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”

Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”
Даний урок розроблено мною із використанням інноваційних технологій. Використавши ігрову форму, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, актуалізацію можливостей дитини, через цікаві ігрові завдання уроку, їх різноманітність використання.

Вікно перегляду документа

  • : Нагибіна Жанна Петрівна
  • : вчитель історії та правознавства
  • : Міловська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Розробка першого уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сприяти формуванню громадянської позиції учнів, почуття приналежності до свого краю, до його історії, підведення до усвідомлення своєї ролі та місця в процесі розвитку рідного краю,все це автор вміло поєднала у своїй розробці.Розробка дійсно вражаюча,вже взяла її собі на замітку,особливо робота з картою. Ви дійсно креативна людина.

  2. Урок повністю і весь пронизаний національно – патріотичними мотивами. Цікавинкою виступає створення пазлу народних символів України на фоні макету нашої держави і віночок побажань рідній країні. Спасибі за розробку.

  3. Тема висвітлена у конспекті уроку повністю і коректно. Все методи, прийоми підпорядковано одній меті. Віночок з картою- мозаїкою – оригінальне рішення підбиття підсумків уроку. Подано чітке, наукове обгрунтування державної символіки. Відеопрезентація “Це моя Україна” – цікаве завершення уроку із позитивним настроєм.

  4. Жанна Петрівна використовує на уроці ігрову форму, створює умови для всебічного розвитку дитини. Цікавою знахідкою є створення пазла, фото доводить проведення даної форми роботи на практиці. Декламування акровірша з демонстрацією початкових букв зацікавлює учнів.