Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: Міловська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка першого уроку для 5-го класу “Щоб у серці жила Батьківщина”
Даний урок розроблено мною із використанням інноваційних технологій. Використавши ігрову форму, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, актуалізацію можливостей дитини, через цікаві ігрові завдання уроку, їх різноманітність використання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сприяти формуванню громадянської позиції учнів, почуття приналежності до свого краю, до його історії, підведення до усвідомлення своєї ролі та місця в процесі розвитку рідного краю,все це автор вміло поєднала у своїй розробці.Розробка дійсно вражаюча,вже взяла її собі на замітку,особливо робота з картою. Ви дійсно креативна людина.

  2. Урок повністю і весь пронизаний національно – патріотичними мотивами. Цікавинкою виступає створення пазлу народних символів України на фоні макету нашої держави і віночок побажань рідній країні. Спасибі за розробку.

  3. Тема висвітлена у конспекті уроку повністю і коректно. Все методи, прийоми підпорядковано одній меті. Віночок з картою- мозаїкою – оригінальне рішення підбиття підсумків уроку. Подано чітке, наукове обгрунтування державної символіки. Відеопрезентація “Це моя Україна” – цікаве завершення уроку із позитивним настроєм.

  4. Жанна Петрівна використовує на уроці ігрову форму, створює умови для всебічного розвитку дитини. Цікавою знахідкою є створення пазла, фото доводить проведення даної форми роботи на практиці. Декламування акровірша з демонстрацією початкових букв зацікавлює учнів.