super@urok-ua.com

Розробка першого уроку для 1-го класу “Україна – єдина наша Батьківщина”

Автор матеріалу: Розробка першого уроку для 1-го класу “Україна – єдина наша Батьківщина”

Розробка першого уроку для 1-го класу “Україна – єдина наша Батьківщина”.
Даний урок допомагає створити святковий мікроклімат в класі для знайомства дітей, формувати поняття учнів про Батьківщину як спільний дім українського народу, розширювати знання про рідний край. Розвивати почуття людяності, патріотизму. Виховувати любов до людей, до України.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Ткаченко Тетяна Іванівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської міської ради
  • Україна єдина наша Батьківщина
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У доступній формі викладені необхідні відомості про державну символіку України. Ви підібрали прекрасні, надихаючі вірші, які виховують патріотизм. Методично все викладено дуже грамотно, барвисто, цікаво і пізнавально, а також матеріал актуальний на сьогоднішній день, дійсно дуже важливо виховувати патріотизм і гордість за свою країну у учнів!

  2. Вибір даної теми дуже актуальний, тому що сьогодні це почуття піддається серйозним випробуванням. Почуття патріотизму багатогранно за своїм змістом: це і любов до рідних місць, і гордість за свій народ, і відчуття нерозривності з навколишнім, і бажання зберегти, примножити багатство своєї країни.На класній годині використовувалися комп’ютерні технології,що дає заходу більшу цікавість.

  3. Вчитель намагається створити доброзичливу атмосферу , адже перше враження від уроку для шестирічок дуже важливе. Тетяна Іванівна проводить цікаві вправи пізнавального характеру, які роблять урок динамічним.