mail@urok-ua.com

Розробка виховного заходу для учнів 1 класу “Україна – це я, Україна – це ти!”

Розробка виховного заходу для учнів 1 класу.

Мета. Створити святковий мікроклімат в класі для знайомства дітей, формувати поняття учнів про Батьківщину як спільний дім українського народу, розширювати знання про рідний край. Формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Розвивати почуття людяності, патріотизму. Виховувати любов до людей, до України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Захід пронизаний патріотичними мотивами. Учні мають розуміти цінність Батьківщини, любити її, пишатись нею. Також у заході йде мова про державні символи, з якими учні мають бути ознайомлені. Дякую!

  2. Дуже цікавий конспект виховного заходу, просякнутий любов’ю до Батьківщини у кожному слові. При його проведенні можна відзначити виховання почуття патріотизму. Зміст цікавий і насичений. Творчих успіхів!

  3. Підвищення ерудиції та інтелектуального рівня учнів, систематизація знань про історію своєї Батьківщини,формування в учнів громадянськості і патріотизму, виховання почуття любові до своєї Батьківщини всьому цьому сприяють проведення ось таких заходів. Розповідь супроводжували ілюстрації, учні були зацікавлені і з цікавістю розглядали кожну картинку.