super@urok-ua.com

Сценарій відкритого заходу пам’яті Небесної Сотні«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…»

Автор матеріалу: Сценарій відкритого заходу пам’яті Небесної Сотні«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…»

Формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни; вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Сценарій відкритого заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Емоційно потужний початок задає настрою всьому заходу. Підібрані гарні слова, щоб висловити шану тим, хтог загинув за свободу, за кращу долю України. Особливо хвилюючий момент, коли діти читають молитву, передаючи свічку один одному, сльози навертаються. Дуже емоційно, щиро і красиво. Творчої наснаги Вам.

  2. Сценарій на часі та сприяє активному становленню національно свідомої особистості. Розробка заходу змістовна, пізнавальна. Пісні, вірші,відеоролик, запалена свічка підсилюють емоційний стан
    учасників заходу. Дякую.

  3. Розвивати почуття патріотизму і громадянськості в учнів, прагнення бути корисним для своєї країни в цей не легкий для нашої країни час,це дуже актуально.Розробка “пропита” патріотичними віршами,піснями,танками. Добре що захід супроводжувався відео та презнтацією.