super@urok-ua.com

Виховний захід на тему «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити»

Автор матеріалу: Виховний захід на тему «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити»

Формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни; вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже актуальна тема роботи, тому що висвітлена проблема торкнулась кожного українця, змінила не одну людську долю. Саме такі матеріали пробуджують у дитячій свідомості щирість, співчуття та розуміння до оточуючих. Дякую!

  2. Чим більше ми будемо провоити такі заходи, тим більше діти будуть горді за нашу Україну.Таким чином можна прищепити любов молоді до старшого покоління , до державних інтересів країни, вшановувати пам*ять героїв.

  3. Освіта учнів засобами туристсько-краєзнавчої роботи, цивільно-патріотичне виховання, виховання толерантності, співпраця з батьками є пріоритетними напрямками виховної програми. Проводячи дані заходи ми прищеплюємо почуття любові, гордості за нашу Батьківщину, прагнення бути відповідальним за її майбутнє;формуємо толерантні відносини між людьми старшого покоління і сучасними підлітками;формуємо потребу в знаннях, бажання вивчати історію рідного краю;розвиваємо індивідуальні здібності через пошукову діяльність на основі історичних відомостей, краєзнавчого матеріалу, зібраного і обробленого учнями. Дякую за розробку!

  4. Хвилююча душу розробка, бо події тих днів ще свіжі в пам`яті народу, а ми вже відзначаємо їх як історію. Такі лінійки завжди проходять у особливій атмосфері, думаю, і ця теж, особливо тоді, коли дітки запалили свічки пам`яті.

  5. Надзвичайно зворушливий сценарій , який змушує замислитись над жертовною долею нашого народу.Автор закликає вшанувати пам’ять героїв різних історичних подій:Голодомору 1932-33рр, Битви під Крутами, Бабиного Яру та Героїв Небесної сотні. Поезія, пісні, танець ,молитва…усе пронизане надзвичайною енергетикою патріотизму і любові до рідної землі.Щиро вдячна автору за такий чудовий матеріал.

  6. Перечитуючи Ваш виховний захід, нагортаються сльози жалоби. Добре, що Ви шануєте героїв Небесної Сотні, прививаєте учням любов до нашої Батьківщини. Весь захід пронизаний любов’ю до країни, повагою та шаною до героїв. Мені сподобався ритуал з передаванням свічки, вірші учнів, слова ведучого, дуже добре, що запросили священника. Дякую!