super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу «Герої не вмирають…» до Дня Героїв Небесної Сотні

Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу «Герої не вмирають…» до Дня Героїв Небесної Сотні

«Герої не вмирають..»

З метою вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані, вулицях Грушевського та Інституцькій (2013-2014), яких українці називають просто –Герої Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави складено сценарій даного виховного заходу. Рекомендований для проведення в учнівських колективах старших класів. Захід можна проводити у формі виховної години, уроку пам’ яті, літературно-музичного вечору. В сценарії використані матеріали ЗМІ про події на Майдані, поезії самих учасників Майдану та молодих авторів, фрагменти відеоматеріалів «Майдан. Вшанування Небесної Сотні (повний запис трансляції) 20.02.2015 р. Телеканал «Україна»».
Будьмо ж гідними великої слави героїв, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в ім′я процвітання і свободи своєї Батьківщини.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчителеві вдалось продумати гарний сценарій для проведення такого важливого заходу, що приурочений пам*яті Небесноі Сотні. В матеріалі учням висвітлюються головні питання порушеноі теми. Дякую.

  2. Небесна Сотня- це наша жива історія. У вас вийшов гарний урок пам’яті про героїв. Цікава розповідь з відео, емоційні вірші, думаю, не залишили байдужим нікого.