Сценарій виховного заходу “Всім серцем любіть Україну”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу “Всім серцем любіть Україну”
Посада: культорганізатор
Місце роботи: ЦНТТУМ Металургійного району

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Щаслива та людина, що живе на такій славній, квітучій, щедрій землі як Україна, де милує око цвіт калини при долині, верба над ставом, мальви та чорнобривці у саду. Де тонеш у глибині бездонного синього неба та губишся у золотих хвилях пшениці.
Небо над нашою Батьківщиною не завжди було безхмарним. Протягом багатьох століть наш народ прагнув волі та свободи. Через війни, голодомори, поневіряння він вистояв і здобув свою незалежність. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо зберегти цю волю, цю свободу для нас і для наших нащадків.
І важливою умовою збереження здобутків нашого народу є виховання громадянина України, людини, яка не просто любить свою землю, а шанує, поважає, примножує її духовні та культурні скарби.
Пригадаймо відомий вислів: «Вітчизна починається з мене»… Так, вона починається з кожного з нас. Бо ми – частинка нашої землі, нашої Батьківщини. Тому так важливо сьогодні виховати у дитині ціннісне ставлення в першу чергу до себе, до батьків, до людей, до держави, до історичних, культурних та духовних надбань українського народу, виховати справжнього патріота України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цей сценарій сприяє вихованню в учнів патріотичних почуттів. Заслуговує на увагу підбір матеріалів, який гармонійно поєднується. Такі заходи сьогодні необхідно проводити з учнями різних вікових категорій. Дякую.

  2. Багато виховних заходів присвячені темі виховання любові до Батьківщини – України. Подана розробка сприяє вихованню патріотичних почуттів та усвідомленню подвигу співвітчизників, розвиває бажання в учнів стати гідними громадянами України. Розробка виховного заходу адаптована до використання з учнями старшої школи. Дякую.

  3. Сценарій виховного заходу “Всім серцем любіть Україну” Ольги Анатоліївни вчить любові до берегів,між якими з віків у віки тече ріка нашого народу,нашої нації,нашої рідної України