super@urok-ua.com

Виховний захід “Свою Україну любіть”

Автор матеріалу: Виховний захід “Свою Україну любіть”

Виховує у дітей повагу та доброзичливе ставлення до своєї Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Пропонована розробка має на меті поглибити знання учнів про Україну, її мову, народні символи, мужніх козаків, Шевченка. Захід має патріотичне спрямування і формує у вихованців почуття патріотизму, любов до Батьківщини. Дякую!

  2. Якими гарними є слова: “Молюсь за тебе , Україно , і свої сили віддаю…”. Такий захід навчає любити свою рідну землю, багату мову, робити свій внесок у їхній розвиток. Дякую!

  3. Авторка виховного заходу про Україну пропагує рідне слово,уміло доносить до школярів вибагливу красу та неповторну мелодію рідного слова..І всі ці слова про найголовніше – про Україну,нашу святу землю,її силу та вроду,її минуле й майбутнє.Дякую

  4. Учителька зуміла розкрити велич і красу рідної землі – України, возвеличити її мелодійну, ніжну і чарівну мову. Вклала в душі дітей святість рідної землі, прагнення її берегти і захищати. Дякую.

  5. Запропонований виховний захід пригодиться багатьом вчителям для проведення першого уроку, а можна провести як виховну годину. Автор підібрав гарні пісні, милозвучні вірші. Грамотно склав сценарій. Дякую вам за роботу.

  6. Даний сценарій можна частково використати на Перший урок. Вчитель старанно підібрала віршовані рядки, щоб розкрити красу і багатство рідного краю. Гумористичну частину інсценізації – на свято Гумору. Дякую за вдало проведену роботу.