super@urok-ua.com

Виховний захід для 3 класу на тему: “Я люблю Україну”

Автор матеріалу: Виховний захід для 3 класу на тему: “Я люблю Україну”

Даний виховний захід прищеплює любов до Батьківщини, розширює і поглиблює знання учнів про Україну, виховує любов до рідного краю, патріотів держави, виховує бажання стати гордістю своєї Батьківщини, розвиває творчі задатки школярів.

Виховний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Виховання патріотичних почуттів у сучасних школярів – одне із головних завдань учителів. Ваш захід закликає любити свою Батьківщину, пишатись її багатствами , відчувати незбагненну красу рідного краю! Дякую!

  2. Вчитель дуже вдало підібрав віршований матеріал для проведення такого заходу. Дуже дякую за чудові ідеї, які сприяють вихованню справжніх патріотів, що барегтимуть надбання минулого та любитимуть свою державу. Дякую!

  3. Своєю розробкою виховного заходу ви прищеплюєте любов та повагу до історичного минулого нашого народу, вчите любити та шанувати символи нашої України, а головне-зосереджуєте їхню увагу на сьогоденні, а особливо на подіях, які відбуваються на території Східної України. Ми маємо прищеплювати дітям почуття патріотизму та бажання стати гордістю своєї України.