mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: «Моя батьківщина – це Україна»

Анотація: пріоритетним напрямком виховного процесу сучасної школи є патріотичне виховання, яке повинно здійснюватися ще з молодших класів.

Зазнавши величезних людських і матеріальних втрат, українське суспільство сьогодні, як ніколи, потребує духовного й морального відродження, тому питання патріотичного виховання підростаючого покоління, що покликане сприяти духовній цілісності українського народу й об’єднанню різних регіонів країни, стають у наш час актуальними, як ніколи.

Важливим напрямом патріотичного виховання є донесення до дітей знань про державні та народні символи; вивчення історії малої Батьківщини; розвиток національної свідомості, поваги та любові до рідного краю та українського народу.

Виховний захід «Моя батьківщина – це Україна» має на меті розширити знання учнів про Батьківщину, формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість; національну свідомість школярів; розвивати бажання наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; формувати почуття любові до рідного краю, гордості за його людей, заохочувати творити добро, вирости гідними громадянами своєї держави; виховувати повагу до державних символів, розширювати пізнавальні інтереси школярів.

Використання різних форм роботи, а особливо інноваційних, допомагає дітям краще засвоювати краєзнавчий та етнографічний матеріал.

Виховна година

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок мужності Урок-зустріч з воїном АТО, колишнім учнем нашої школи- Артемом Пекарським.Тема уроку мужності: "Ми гордимося вами"Презентація...
Виховна година “Скарби України” Україна… неповторна, мальовнича земля. За допомогою даної презентації ми помандруємо визначними місцями нашої країни, а також відвідаємо пам'ятки куль...
Сценарій виховного заходу + презентація “А над світом вишивка цвіте” Даний виховний захід поведе всіх у чарівний світ вишиванки, а ще його можна використати як захист проекту з трудового навчання.Сценарій виховного захо...
202

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Виховна година, як подорож по країні, дуже актуальна на сьогоднішній день, виховання патріотизму та людяності, національної свідомості школярів буде розвивати дитячу особистість, завдання
    заохочують робити добро, розширюють пізнавальні інтереси школярів.
    Захід ритмічний, чергується добір матеріалу щодо розкриття теми, об’єм і характер завдань відповідають віку та інтересам школярів.