mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: «Моя батьківщина – це Україна»

Анотація: пріоритетним напрямком виховного процесу сучасної школи є патріотичне виховання, яке повинно здійснюватися ще з молодших класів.

Зазнавши величезних людських і матеріальних втрат, українське суспільство сьогодні, як ніколи, потребує духовного й морального відродження, тому питання патріотичного виховання підростаючого покоління, що покликане сприяти духовній цілісності українського народу й об’єднанню різних регіонів країни, стають у наш час актуальними, як ніколи.

Важливим напрямом патріотичного виховання є донесення до дітей знань про державні та народні символи; вивчення історії малої Батьківщини; розвиток національної свідомості, поваги та любові до рідного краю та українського народу.

Виховний захід «Моя батьківщина – це Україна» має на меті розширити знання учнів про Батьківщину, формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість; національну свідомість школярів; розвивати бажання наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; формувати почуття любові до рідного краю, гордості за його людей, заохочувати творити добро, вирости гідними громадянами своєї держави; виховувати повагу до державних символів, розширювати пізнавальні інтереси школярів.

Використання різних форм роботи, а особливо інноваційних, допомагає дітям краще засвоювати краєзнавчий та етнографічний матеріал.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Хоча сьогодні події в державі навіюють смуток, але кожен із нас має пишатись усвідомленням того , що ” наша Батьківщина – це Україна”, адже ми маємо чим гордитись і ким . Бажаю мирного неба усім українцям! Дякую!!!!!

  2. Виховна година, як подорож по країні, дуже актуальна на сьогоднішній день, виховання патріотизму та людяності, національної свідомості школярів буде розвивати дитячу особистість, завдання
    заохочують робити добро, розширюють пізнавальні інтереси школярів.
    Захід ритмічний, чергується добір матеріалу щодо розкриття теми, об’єм і характер завдань відповідають віку та інтересам школярів.