mail@urok-ua.com

Виховна година для для дітей з особливими потребами (4 клас) “Україна – моя Батьківщина”

Виховний захід має на меті поглибити знання дітей з особливими потребами про нашу Україну, розвивати творчі задатки школярів, цікавість до рідного краю;виховувати патріотів держави, повагу до її символів.Під час заходу використовуються різні форми роботи. Серед них: інтерактивні метод “Мікрофон”, “Асоціативний кущ”, “Сенкан”, “Дерево любові”.

Конспект виховної години

Вікно перегляду документа

  • : Кушер Світлана Володимирівна
  • : вчитель початкових класів
  • : КНЗ "ЖИТОМИРСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ"
  • Виховна година
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Світлано Володимирівно, Ваша розробка просто приголомшлива! Спостерігається певна послідовність, логічність крізь усе свято. Застосовані такі інтерактивні методи роботи, які відповідають віковим особливостям учнів. Вражає своєю цікавістю легенда про вінок. Натхнення Вам!

  2. Дітям цікаво тоді, коли цікаво вчителю. З розробки видно, що автор творчо підходить до своєї роботи, намагається розвивати в учнів логіку через асоціації, ребуси, чистомовки. І все це з любов`ю до дитини.

  3. Світлана Володимирівна!Я вражена від вашої розробки. Змістовна розробка, видно що зроблена велика робота для проведення даного заходу, дуже добре що було багато різноманітних форм роботи,які постійно змінювались.