mail@urok-ua.com

Сценарій заходу “Моя Батьківщина – Україна”

Поглиблення знань учнів про нашу державу – Україну, про національні символи України, формування національної свідомісті школярів, виховування патріотів рідної держави.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ірино Вікторівно! Дякую за хорошу розробку. Сценарій насичений відеофрагментами, що робить його динамічним, жвавим. Сподобався конкурс ерудитів. Спостерігається інтеграція інформації, видів та форм роботи. Оригінальними є поради президенту. Доречним є бліц-опитування для підсумку. Успіхів!

  2. Виховна година створює умови для виховання патріотизму, саме за цих умов Україна зможе подолати труднощі, негаразди. Сподобалось використання відеофрагментів під час заходу, народна скарбничка, поради президенту, бліц-опитування.

  3. Захід має велике виховне значення. За допомогою подорожі школярі пізнають свій рідний край. Учитель підібрала гарні вірші, відеофрагменти, пісні, що сприяло зацікавленості дітей. Дякую.

  4. Дякую, Вам, дуже цікавий і повчальний захід.На сьогодні це дуже актуальна тема і вам вдалося впоритися з поставленою метою і зацікавити дітей.