super@urok-ua.com

Прес – конференція для учнів 4 класу “Символи рідної земпі”

Автор матеріалу: Прес – конференція для учнів 4 класу “Символи рідної земпі”

Прес-конференція «Символи рідної природи» допоможе розширити знання учнів про символи рідного краю, про народні, історичні та культурні символи українського народу; сприятиме формуванню національної свідомості школярів; виховуватиме почуття патріотизму, любові до історії і культури свого народу.

Під час провелення заходу були використані такі матеріали:

  • запис гімну, фонограма пісні «Мої Терни», презентація «Моє село», запис пісні про Дніпро;
  • малюнки символів: Дніпро, козаки, кобзар, верба і калина, Запорізька січ, криниця, Софіївський собор, видатні люди України, кросворд;
  • картки-таблички; секретар, історик, інформатори, кореспонденти, експерти, науковці, природолюби;
  • зашифровка «які символи заховані».

На прес-конференції присутні: секретар,науковці, історики, інформатори, експерти, природолюби, журналісти, кореспонденти.

Учням пропонується розгадати кросворд «Батьківщина», цікаві повідомлення від природолюбів, істориків, інформаторів, були визначені історичні та сучасні діячі культури, спорту.

З метою прищеплення любові до рідного краю учні читають вірші, виконують пісні про рідне село Терни. Слухають історичну довідку про походження назв села Терни та річки Чорний Жеребець.

Завершуючи нашу конференцію, був зроблений висновок, що необхідно вивчати історію своєї країни, її традиції, звичаї, культуру.

Дізнаватися більше про видатних людей нашої країни, бо вони наші національні світочі, наша гордість.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Гарно продумана конференція про символи. Наукові повідомлення доступні, короткі та цікаві, пісні, кросворд- усе вдало. Добре, що і про рідний край не забули. Дякую. Рекомендую колегам.