mail@urok-ua.com

Проект “Народні символи України”

Розширити знання школярів про рослини-символи України; збагатити знання учнів про чудодійні обереги нашого життя — рослини і виховувати глибокі почуття любові рідного краю, сприяти патріотичному вихованню; формувати естетичні смаки; уміти бачити красу, велич рідної природи. Вдосконалювати знання дітей про народні символи. Виховувати любов до живої природи, зберігати народні традиції і звичаї.

 • : Пилипчинець Марія Василівна
 • : вчитель початкових класів,керівник гуртків райСЮН (за сумісн)
 • : Міжгірська ЗОШ I-III ст.№1, Міжгірська райСЮН
 • Народні символи України
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1060

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Такий проект є прикладом значної дослідницької роботи вчителя. Напрацювання є дуже цікавим, креативним, народознавчим, сприяє формуванню патріотичних цінностей, розвиває пізнавальні інтереси, творчість учнів. Дякую!

 2. Чітко поставлена мета і визначені задачі. Ви творчо підходите до досягнення поставлених завдань. Такі проекти сприяють розвитку уявлень дітей про рідну природу, розвитку кругозору та пізнавальної активності дітей, виховують любов до Батьківщини. Вами проведена якісна різнопланова робота, спрямована на екологічне виховання дітей.

 3. У проектній роботі ведеться дослідження народних символів України, зокрема, рослин. Учні готують доповіді про відповідну рослину. Додаток містить цікаві легенди на задану тему, що розвивають світогляд дитини та пізнавальні здібності.