super@urok-ua.com

Виховна година “Державні та народні символи України”

Автор матеріалу: Виховна година “Державні та народні символи України”

Виховна година “Державні та народні символи України”
Зміст виховної години передбачає розширення знань учнів про національні та державні символи України, формування особистості із глибоко усвідомленою громадянською позицією, сприяє вихованню в учнів національної свідомості, любові до Батьківщини, до рідного краю , дає учням уявлення про державну символіку України; вчить поводитися в урочистих ситуаціях, у пам’ятних місцях; виховує шанобливе ставлення до символів держави.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Кожного року ми традиційно звертаємо увагу на народні та державні символи. Учнів потрібно зацікавлювати наочним матеріалом. Дякую!

  2. Кожного навчального року класні керівники інформують учнів про народні та державні символи ще із перших днів. Зупинки у заході вчителя – це справжні родзинки цієї роботи. Вам вдалось подати учням інформацію про образи-символи. Дякую!

  3. Знати про державні та народні символи України – це обов*язок кожного її мешканця. Задум гарний, але в роботі є певні недопрацювання. Зупинки – це родзика заходу. Дякую за розробку!

  4. Виховна година…. яка ж її першочергова мета? Цей конспект підготовлено для учнів 3 класу, невже їм потрібно знову так банально розповідати про символи? Не продумано до кінця, хоча цікавим є задум про подорож і зупинки, але все дуже традиційно.

  5. Зміст виховної години відповідає віковим і пізнавальним можливостям молодших школярів, виховна мета реалізується на засадах системного підходу різними вправами, іграми. Вчитель створює умови для патріотичного виховання.

  6. Дякую, дуже пізнавальна і цікава виховна година. Вона дає уявлення не тільки про державні символи, а й народні. Моїм дітям дуже подобається подорожувати, взяла собі на замітку.

  7. Інформаційно дуже цінний і змістовний матеріал використано в виховній годині. Актуальність теми дозволяє використовувати і інтегрувати його на будь – яких уроках у початковій школі.