super@urok-ua.com

Презентація “Державні та народні символи України”

Автор матеріалу: Презентація “Державні та народні символи України”

Презентація “Державні та народні символи України”
Презентація має на меті розширити і поглибити поняття про Україну, ознайомити із символами України, розвивати українське мовлення дітей, їхній кругозір, формувати громадянські якості, виховувати любов і повагу до Батьківщини, її символів, традицій.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже часто вчителі звертаються до національно – патріотичної тематики. Це і перші уроки у вересні, і години спілкування, і на урока “Я у світі” тощо. Тому презентація дає можливість скоротити свій час при підготовці. Робота викликає зацікавленість і обов’язково стане у нагоді.

  2. Оксано Василівно! Дякую за презентацію, яка є готовим продуктом для результативної роботи по формуванню національно-патріотичних компетенцій молодших школярів. Вона включає основні поняття і терміни, якими мають володіти учні, доступно пояснює важливі речі в житті юних громадян. Презентація виконана у гармонійному поєднанні колір+зміст. Робота заслуговує на увагу педагогів з метою використання на уроках та в позаурочний час. Успіхів!

  3. Презентація має виховне та розвивальне значення. Інформація стосується державних та народних символів, загальних знань про нашу країну. Матеріал готовий до використання у роботі вчителя початкових класів. Дякую!

  4. Презентація по -справжньому колоритна. В ній показано нашу державу з найкращих сторін. Є нагадування про державні і народні символи. До юних патріотів адресовані художні послання – настанови. Матеріал можна використовувати як на уроках в початковій школі, так і в позакласній роботі з молодшими школярами.