mail@urok-ua.com

Презентація “Державні та народні символи України”

Презентація “Державні та народні символи України”
Презентація має на меті розширити і поглибити поняття про Україну, ознайомити із символами України, розвивати українське мовлення дітей, їхній кругозір, формувати громадянські якості, виховувати любов і повагу до Батьківщини, її символів, традицій.

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Створення інноваційного освітнього середовища, яке впливає на процес соціалізації учнів та їх соціальну практику... Створення інноваційного освітнього середовища, яке впливає на процес соціалізації учнів та їх соціальну практику (для педрад,круглий стіл)...
Презентація “Міжгір”я– мій рідний край” Презентація "Міжгір"я– мій рідний край"виховувати любов шану та повагу до рідного краюПрезентація...
Конспект уроку з математики для 1 класу з теми: “Склад числа 10. Послідовність чисел в межах 10. Запис чисел. Попереднє і наступне число. Склада... Даний матеріал допоможе педагогам цікаво провести урок з теми: "Склад числа 10". Для першого класу важливо, щоб урок був насичений цікавими подіями, г...
2340

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже часто вчителі звертаються до національно – патріотичної тематики. Це і перші уроки у вересні, і години спілкування, і на урока “Я у світі” тощо. Тому презентація дає можливість скоротити свій час при підготовці. Робота викликає зацікавленість і обов’язково стане у нагоді.

  2. Оксано Василівно! Дякую за презентацію, яка є готовим продуктом для результативної роботи по формуванню національно-патріотичних компетенцій молодших школярів. Вона включає основні поняття і терміни, якими мають володіти учні, доступно пояснює важливі речі в житті юних громадян. Презентація виконана у гармонійному поєднанні колір+зміст. Робота заслуговує на увагу педагогів з метою використання на уроках та в позаурочний час. Успіхів!

  3. Презентація має виховне та розвивальне значення. Інформація стосується державних та народних символів, загальних знань про нашу країну. Матеріал готовий до використання у роботі вчителя початкових класів. Дякую!

  4. Презентація по -справжньому колоритна. В ній показано нашу державу з найкращих сторін. Є нагадування про державні і народні символи. До юних патріотів адресовані художні послання – настанови. Матеріал можна використовувати як на уроках в початковій школі, так і в позакласній роботі з молодшими школярами.