mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему: Народні символи України

Виховний захід на тему: Народні символи України допоможе вчителю здійснювати родинно-національне виховання на ґрунті відродження традицій української етнопедагогіки, формувати й розвивати морально-етичні та громадські риси: любов до рідного краю, усвідомлення себе громадянином України; шанувати народні традиції та звичаї, пробуджувати почуття гідності за свій народ, виховувати любов до рідного краю.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
316

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Марина Павлівна знайомить учнів з народними символами України у формі усного журналу.Зміст заходу пізнавальний, містить багато корисного матеріалу. Гадаю, що розробка підходить більше для учнів 5-6 класів. Дякую.

  2. Цього року я як класний керівник працюю над темою “Виховання учнів через українську культуру”.З Вашого усного журналу почерпнула чимало цікавинок, тут є чимало зразків художніх творів( поезій, легенд тощо), фотоілюстрацій, які висвітлюють викладену інформацію глибше і змістовніше

  3. Дуже насичений захід. Матеріал, який допомагає вчителю та й вихователю ГПД вести виховну роботу серед дітей на предмет національного, патріотичного виховання. Але дана розробка має завеликий обсяг матеріалу як для учнів початкової школи.Дякую.