Виховний захід на тему: Народні символи України

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід на тему: Народні символи України
Посада: вихователь групи подовженого дня
Місце роботи: Сєвєродонецька ЗОШ №16

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід на тему: Народні символи України допоможе вчителю здійснювати родинно-національне виховання на ґрунті відродження традицій української етнопедагогіки, формувати й розвивати морально-етичні та громадські риси: любов до рідного краю, усвідомлення себе громадянином України; шанувати народні традиції та звичаї, пробуджувати почуття гідності за свій народ, виховувати любов до рідного краю.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Марина Павлівна знайомить учнів з народними символами України у формі усного журналу.Зміст заходу пізнавальний, містить багато корисного матеріалу. Гадаю, що розробка підходить більше для учнів 5-6 класів. Дякую.

  2. Цього року я як класний керівник працюю над темою “Виховання учнів через українську культуру”.З Вашого усного журналу почерпнула чимало цікавинок, тут є чимало зразків художніх творів( поезій, легенд тощо), фотоілюстрацій, які висвітлюють викладену інформацію глибше і змістовніше

  3. Дуже насичений захід. Матеріал, який допомагає вчителю та й вихователю ГПД вести виховну роботу серед дітей на предмет національного, патріотичного виховання. Але дана розробка має завеликий обсяг матеріалу як для учнів початкової школи.Дякую.