mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему: Народні символи України

Виховний захід на тему: Народні символи України допоможе вчителю здійснювати родинно-національне виховання на ґрунті відродження традицій української етнопедагогіки, формувати й розвивати морально-етичні та громадські риси: любов до рідного краю, усвідомлення себе громадянином України; шанувати народні традиції та звичаї, пробуджувати почуття гідності за свій народ, виховувати любов до рідного краю.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
291

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Марина Павлівна знайомить учнів з народними символами України у формі усного журналу.Зміст заходу пізнавальний, містить багато корисного матеріалу. Гадаю, що розробка підходить більше для учнів 5-6 класів. Дякую.

  2. Цього року я як класний керівник працюю над темою “Виховання учнів через українську культуру”.З Вашого усного журналу почерпнула чимало цікавинок, тут є чимало зразків художніх творів( поезій, легенд тощо), фотоілюстрацій, які висвітлюють викладену інформацію глибше і змістовніше

  3. Дуже насичений захід. Матеріал, який допомагає вчителю та й вихователю ГПД вести виховну роботу серед дітей на предмет національного, патріотичного виховання. Але дана розробка має завеликий обсяг матеріалу як для учнів початкової школи.Дякую.