mail@urok-ua.com

Виховний захід “Символи і обереги українського народу”

Матеріал призначений для класних керівників та вихователів групи продовженого дня початкової школи. Написаний з урахуванням власного педагогічного досвіду. Сценарій сприяє вихованню любові до рідної землі, до батьківської хати, пошани до традицій і звичаїв українського народу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1722

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Тема дійсно дуже важлива. Роботу по залученню до духовної культури потрібно вести постійно.Ваша робота заслуговує на увагу. Видно, сил витрачено чимало на створення і проведення такого заходу. Багато використано літератури, і це було того варте. Захід вийшов чудовим і дуже пізнавальним. Ви досягли поставленої мети, виконали всі завдання.

  2. Даний виховний захід розширив уявлення учнів про народні символи, обереги; занурив їх в історичне минуле, ознайомив з культурою та звичаями українського народу. Щиро дякую!

  3. В ході виховного заходу Валентина Тадеушівна витончено продумала знайомство присутніх з родинними оберегами та символами, українськими традиціями що з ними пов язані. Особливо сподобалась взаємодія з глядачами – доповнення назв квітів, які вплітаються у віночок.

  4. З розробки даного виховного заходу видно, що Валентина Тадеушівна та її учні справжні патріоти нашої України. Надзвичайно гарний виховний захід, у якому є вірші, повідомлення виховательки, загадки та вікторина. Дякую за публікацію.