mail@urok-ua.com

Виховний захід “Символи і обереги українського народу”

Матеріал призначений для класних керівників та вихователів групи продовженого дня початкової школи. Написаний з урахуванням власного педагогічного досвіду. Сценарій сприяє вихованню любові до рідної землі, до батьківської хати, пошани до традицій і звичаїв українського народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Кожен із нас має бути обізнаний із народними звичаями та традиціями, берегти їх. Народні обереги є символічними, тому вдячна за поширення такої корисної розробки.

  2. Тема дійсно дуже важлива. Роботу по залученню до духовної культури потрібно вести постійно.Ваша робота заслуговує на увагу. Видно, сил витрачено чимало на створення і проведення такого заходу. Багато використано літератури, і це було того варте. Захід вийшов чудовим і дуже пізнавальним. Ви досягли поставленої мети, виконали всі завдання.

  3. Даний виховний захід розширив уявлення учнів про народні символи, обереги; занурив їх в історичне минуле, ознайомив з культурою та звичаями українського народу. Щиро дякую!

  4. В ході виховного заходу Валентина Тадеушівна витончено продумала знайомство присутніх з родинними оберегами та символами, українськими традиціями що з ними пов язані. Особливо сподобалась взаємодія з глядачами – доповнення назв квітів, які вплітаються у віночок.

  5. З розробки даного виховного заходу видно, що Валентина Тадеушівна та її учні справжні патріоти нашої України. Надзвичайно гарний виховний захід, у якому є вірші, повідомлення виховательки, загадки та вікторина. Дякую за публікацію.