mail@urok-ua.com

Навчальний проект “Рослини – символи України”. Творчий звіт учнів 3-го класу

Навчальний проект “Рослини – символи України”. Народні символи – це наші святині,це наші обереги. Обов ‘язок кожного українця – знати, примножувати, не забувати і передавати нащадкам традиції, звичаї свого народу. Та чи добре ми знаємо, які рослини є символами України?

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Методично правильно побудований проект. Авторка дотримується всіх вимог і володіє методом проектної діяльності. Творчий звіт – на висоті, але чому російською мовою? Якщо урок в українській школі, то це суттєвий недолік. Сама розробка проекту – корисне поповнення методичної скарбнички вчителя.

  2. Проектна робота – це довгий клопіткий труд учителя і учнів, тим більше, коли це початкові класи.З дитячих робіт видно, що мети досягнуто, результат отримано. Засмутило тільки те, що символи українські, а написано про них російською мовою. Може, почати б з мови?

  3. Учитель визначила тип , мету та завдання навчального проекту. Сплановано усі етапи роботи. Взаємозв’язок та співпраці вчителя й учнівського колективу очевидна. Усі учні були задіяні у дослідженнях ,а результат – малюнки, аплікації,буклети. Дякую.

  4. Анно Євгенівно! Дякую за публікацію матеріалу, який відображає Ваш труд та дитячу старанність при дослідженні рослин-символів України. Цікаві форми презентації учнівської творчості візьму собі на замітку. Успіхів Вам!

  5. Творчий проект показує ретельну роботу учнів та вчителя під час дослідження рослин-символів України. Кожен учень оригінально презентував свою роботу у вигляді книжечки, малюнків, аплікації.