mail@urok-ua.com

Навчальний проект “Рослини – символи України”. Творчий звіт учнів 3-го класу

Навчальний проект “Рослини – символи України”. Народні символи – це наші святині,це наші обереги. Обов ‘язок кожного українця – знати, примножувати, не забувати і передавати нащадкам традиції, звичаї свого народу. Та чи добре ми знаємо, які рослини є символами України?

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
305

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Проектна робота – це довгий клопіткий труд учителя і учнів, тим більше, коли це початкові класи.З дитячих робіт видно, що мети досягнуто, результат отримано. Засмутило тільки те, що символи українські, а написано про них російською мовою. Може, почати б з мови?

  2. Учитель визначила тип , мету та завдання навчального проекту. Сплановано усі етапи роботи. Взаємозв’язок та співпраці вчителя й учнівського колективу очевидна. Усі учні були задіяні у дослідженнях ,а результат – малюнки, аплікації,буклети. Дякую.

  3. Анно Євгенівно! Дякую за публікацію матеріалу, який відображає Ваш труд та дитячу старанність при дослідженні рослин-символів України. Цікаві форми презентації учнівської творчості візьму собі на замітку. Успіхів Вам!

  4. Творчий проект показує ретельну роботу учнів та вчителя під час дослідження рослин-символів України. Кожен учень оригінально презентував свою роботу у вигляді книжечки, малюнків, аплікації.