Інтегрований урок з літературного читання, української мови, образотворчого мистецтва 4 клас. Рослини – символи України

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок з літературного читання, української мови, образотворчого мистецтва 4 клас. Рослини – символи України
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Київ, СЗШ №206

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок має на меті:
– розширити знання учнів про рослини – символи української землі; вдосконалювати навички свідомого виразного читання літературних творів; вчити аналізувати прочитане;
– продовжити формування вміння визначати відмінки прикметників за відмінками іменників;
– розвивати творчу уяву, аналітичне та образне мислення через створення зразків декоративно-прикладного мистецтва, практичні навички роботи в техніці витинанки; виховувати повагу до культурної спадщини народу, естетичний смак, старанність, охайність.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учитель розпочинає інтегрований урок з мовленнєвої розминки, це налаштування на результативну роботу. Усі завдання, вправи, ігрові моменти інтегрують знання учасників освітнього процесу. Дякую.

  2. Цікава ідея поєднання трьох уроків. Пропонована розробка інтегрованого уроку сприятиме інформаційному збагаченню сприймання, мислення і почуттів учнів. Інтеграція дає змогу економити навчальний час та формувати цілісні уявлення про навколишній світ. І все це – на яскравих та зрозумілих прикладах з реального життя. Дякую.

  3. Робота по підготовці до уроку проведена колосальна. Презентація чудова! Мабуть з такого уроку діти пішли задоволені, напрацювавшись, взявши багато нової інформації та практики у витинанці.
    Такі уроки потрібні дітям!