mail@urok-ua.com

Урок-проект з природознавства для учнів 3 класу на тему: “Який дар природи найцінніший для людини (повітря, вода, корисні копалини, грунт, рослини, тварини)?”

На уроці-проекті основною проблемою, якою переймаються діти – це забруднення і надмірне використання природних багатств. Для цього учні поділені на міні-групи, які доводять цінність у житті людини різних природних багатств та пропонують раціональні способи їх використання та збереження для майбутніх поколінь. Для урізноманітнення форм роботи на уроці вчителем пропонуються такі інтерактивні вправи як “Літературна хвилинка з переглядом відеороліку”, “Асоціативний кущ”, “Відкритий мікрофон”, “Мозковий штурм”, “Закінчи речення” та інші. Конспект уроку стане в пригоді вчителям, які працюють вперше за оновленими програмами в 3 класі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Проекти надають можливість учням співпрацювати між собою, обмінюватися думками, створювати цікаві роботи. Таким чином формується життєвокомпетентна особистість , здійснюється її загальний розвиток.Кожна група займається своїм завданням для досягнення мети проекту.Дякую.

  2. Урок- проект – це нетрадиційний урок, який підвищує пізнавальний інтерес учнів. Форма роботи -нестандартна, вимагає великої підготовчої праці вчителя та учнів, їх взаємодії. Це ми спостерігаємо на цьому уроці. Гарні вправи, ідеї. Дякую.

  3. Проектна діяльність є сучасною, інноваційною формою діяльності на уроці, що дає змогу проявити учням свою творчість та фантазію. Педагог вміло підібрала матеріали для проведення цієї форми роботи, залучено велика кількість учасників навчально-виховного процесу.

  4. Детально розписаний проект, автор пропонує велику кількість різноманітних інтерактивних вправ. Вчитель вчить дітей працювати у групах, бути творчим та винахідливим. Дана розробка стане в користь вчителям початкових класів.

  5. Цікаво було б послухати звіт груп та переглянути відео. Методично довершено оформлено конспект, виходячи з мети уроку. Використано велику кількість інтерактивних вправ.