mail@urok-ua.com

Виховна година “Моя мала Батьківщина – Лохвиця”

Виховна година “Моя мала Батьківщина – Лохвиця” може бути використана для проведення для учнів 2-3 класів, містить достовірні історичні довідки про Лохвиччину. Спрямована на виховання патріотичних почттів учнів нашого міста, школи. Знайомтесь, думаю, і Вам буде цікаво це знати. Дякую за увагу!

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
521

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Під час такої виховної години учні мають можливість поглибити знання про рідне місто, а саме про відомих людей, визначні місця тощо. Впевнена, що учні відчувають гордість за свою Батьківщину, радіють, що вони є вихідцями з такої славної землі.

  2. Аліно Віталіївно! Дякую за цікаву розробку. Велике починається з малого. Знання та повага до місця, де народився, однозначно виллється у велику любов до рідної держави. Розумно проведений етап мотивації. Розумію, що слайди презентації роблять ваше слово яскравим та дієвішим. Вікторина та робота в групах – це величезний труд вчителя, учнів, сімей. Та переконана, що все це залишиться яскравим спогадом про навчання в початковій школі. Чудова знахідка – гра “Зростай громадянином!”. Ще раз дякую і бажаю успіхів!