mail@urok-ua.com

Конспект першого уроку – День знань – для 3 класу – Мій сонячний дім – моя Україна

Матеріал підібраний за віковими категоріями про нашу рідну країну-Україну з метою кращого вивчення традицій українського народу, уміння дотримуватися норм мовленнєвої культури під час спілкування між учнями. Цим виховувати любов до рідної землі, мови, почуття гордості за історичне минуле та героїчне сьогодення нашої країни.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. варіанти відповіді : так, так точно, напевно так. Виберіть один з них на запитання: Матеріал чудовий ?

  2. Такий урок допоможе учням крокувати “з Україною в серці” по життю. Робота учнів з батьками є дуже згуртованою, що видно зі світлин. Дякую за хороші ідеї!

  3. Урок ретельно продуманий, цікавий,змістовний.Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їхнього інтересу до вивчення та творчої діяльності. Також використання технічних засобів і засобів наочності допоможе учням глибше проникнути в суть матеріалу. Дякую.

    1. Дякую Вам!Діти були зацікавлені, а також участь в уроці прийняли батьки!

  4. Дякую, Галино Григорівно, за чудовий конспект. Компетентнісний підхід сформульований у меті простежується у кожному етапі уроку. Наповнення уроку – оптимальне. Матеріал подано науково із врахуванням вікових особливостей учнів.