super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з українознавства, літературного читання та образотворчого мистецтва. Урок – проект. Моя мала батьківщина.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з українознавства, літературного читання та образотворчого мистецтва. Урок – проект. Моя ма...
Посада: Вчителі початкових класів
Місце роботи: Тальнівський НВК "ЗОШ І – ІІІ ст. №1 – гімназія"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дана робота містить краєзнавчий матеріал про трипільську культуру, історію походження рідного міста Тальне Черкаської області, яку можна використовувати для учнів початкових класів на уроках літературного читання, української мови, Я у світі, образотворчого мистецтва, українознавства, виховних годинах, при підготовці та проведенні комбінованих, нестандартних уроків.

Конспект інтегрованого уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок-проект вимагає великої підготовчої роботи. І результат цієї праці – цікавий та пізнавальний інтегрований урок, який виховує любов до рідного краю. Краєзнавчий матеріал можна використовувати і на позакласних заходах. Дякую.

  2. Як добре б було, щоб у школі викладали такий предмет, як країнознавтсво. Матеріал підібрано дуже цікавий – і історія, і культура, і любов о рідного краю – все просто пронизано любов’ю до Батьківщини.

  3. Розробка сподобалась. Тема актуальна, сприяє вихованню любові до рідного краю, пробуджує пізнавальний інтерес. Цікаво було познайомитись з повідомленнями різних груп, легендами, символікою міста.

  4. Дуже гарна, об’ємна робота з проектної діяльності, і складення кросвордів, і відшукування легенд,краєзнавчий матеріал про трипільську культуру, історію походження рідного міста – все це заставляє замислитись учнів про історію, своє відношення до малої Батьківщини. Вчитель – молодець!