mail@urok-ua.com

Бінарний урок з образотворчого мистецтва і музичного мистецтва. Різдвяний янгол

Урок для 3 класу з образотворчого мистецтва і музичного мичтецтва. Тема. Декоративно – прикладне мистецтво та засоби його виразності. Засоби виразності у музиці. Поєднання силуетних форм із декором. Янголятко.
Мета: продовжувати вивчати з учнями особливості декоративно – прикладного мистецтва; ознайомити з основними видами декоративно – прикладного мистецтва , засобами їх виразності
( декоративними формами, кольором, орнаментом); продовжувати закріплювати знання учнів про засоби виразності в музиці; продовжувати вивчати особливості паперової пластики; ознайомлювати з поняттям витинанка; формувати в учнів навички роботи з паперовою формою;
формувати у дітей образне, логічне, просторове мислення, уміння сприймати; вчити розрізняти та аналізувати характерні особливості паперової пластики; розвивати дрібну моторику руки; виховувати в учнів інтерес до звичаїв і традицій свого народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
364

Один коментар

  1. Бінарний урок відповідає методичним вимогам. Вчитель досягає мети на уроці завдяки вдало обраним методичним прийомам. Відео, колядки дозволяють урізноманітнити роботу на уроці, створити сприятливе середовище для творчості.