super@urok-ua.com

Бінарний урок з образотворчого мистецтва і музичного мистецтва. Різдвяний янгол

Автор матеріалу: Бінарний урок з образотворчого мистецтва і музичного мистецтва. Різдвяний янгол

Урок для 3 класу з образотворчого мистецтва і музичного мичтецтва. Тема. Декоративно – прикладне мистецтво та засоби його виразності. Засоби виразності у музиці. Поєднання силуетних форм із декором. Янголятко.
Мета: продовжувати вивчати з учнями особливості декоративно – прикладного мистецтва; ознайомити з основними видами декоративно – прикладного мистецтва , засобами їх виразності
( декоративними формами, кольором, орнаментом); продовжувати закріплювати знання учнів про засоби виразності в музиці; продовжувати вивчати особливості паперової пластики; ознайомлювати з поняттям витинанка; формувати в учнів навички роботи з паперовою формою;
формувати у дітей образне, логічне, просторове мислення, уміння сприймати; вчити розрізняти та аналізувати характерні особливості паперової пластики; розвивати дрібну моторику руки; виховувати в учнів інтерес до звичаїв і традицій свого народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Бінарний урок відповідає методичним вимогам. Вчитель досягає мети на уроці завдяки вдало обраним методичним прийомам. Відео, колядки дозволяють урізноманітнити роботу на уроці, створити сприятливе середовище для творчості.