Конспект інтегрованого уроку з образотворчого та музичного мистецтва. «Засоби виразності в образотворчому та музичному мистецтвах»

В дана публікація являється конспектом інтегрованого уроку з образотворчого та музичного мистецтва на тему: «Засоби виразності в образотворчому та музичному мистецтвах». Мета уроку: розширювати уявлення учнів про засоби виразності в мистецтві,взаємопроникнення різних видів мистецтва(музики та живопису);аналізувати творчість митців (мистецькі твори); формування творчої та соціокультурної компетентності; розвивати вміння аналізувати мелодію музичного твору як засіб виразності; розвивати вміння «бачити музику», «чути картину»; розвивати уяву, творче мислення; виховувати культурну, усебічно розвинену особистість; прищеплювати любов до музичного та образотворчого мистецтва.
Ключові слова: Інтегрований урок, міжпредметві звязки,урок з музичного мистецтва, урок образотворчого мистецтва, конспект інтегрованого уроку художньо-естетичного циклу, засоби виразності в музиці, засоби виразності композиції в образотворчому мистецтві.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Гарний конспект інтегрованого уроку з використанням віршів, слухання музику, малювання. Тема розкрита чудово та повно. Завдяки інтеграції учні не тільки знайомляться з різними засобами виразності, а й мають змогу порівняти їх, зрозуміти як саме лад, ритм, мелодія, динаміка використовуються художником і музикантом при створенні художнього твору.