mail@urok-ua.com

Конспект уроку з образотворчого мистецтва для 4 класу з теми “Декоративно – прикладне мистецтво. «Подарунок для мами». Створення візерунків з елементами петриківського розпису. Кухонна дощечка.

Образотворче мистецтво відіграє велику роль у формуванні та розвитку особистості. Це одне з видів мистецтв, що супроводжує людину  упродовж всього життя, забарвлює його різнобарвними кольорами, додає настрою. Декоративно – прикладне мистецтво – це мистецтво, головною суттю якого є створення і оздоблення художніх виробів, що мають практичне призначення в побуті.

Розробка уроку містить завдання, що орієнтовані на ознайомлення учнів з декоративно – прикладним мистецтвом, розвиток уміння створювати візерунки з елементів петриківського розпису, закріплення  поняття про ритм, симетрію, оволодіння чотирма типами мазків, традиційно названих «гребінець», «зернятко», «горішок», «перехідний мазок».

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці образотворчого мистецтва сприяє підвищенню ефективності навчально – виховного процесу та кращому сприйняттю навчального матеріалу. Мультимедійна презентація робить урок цікавим та змістовним, допомагає дізнатися багато нового. 

У процесі образотворчої діяльності розвиваються творчі здібності кожної дитини, удосконалюються навички роботи з фарбами, прищеплюється любов до прекрасного, виховується інтерес до народного мистецтва.

Декотативно – прикладне мистецтво сягає корінням у глибину століть, але і в наш час є однією з найважливіших галузей народної творчості.

Розробка уроку може бути використана вчителями початкових класів та образотворчого мистецтва.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1011

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Петриківський розпис – дуже барвистий і ніжно збережений на Батьківщині – селі Петриківка, що на Дніпропетровщині… там досі діє художнє училище, де навчають цьому чудовому розпису. У ньому можна побачити все багатство фарб, буйство природи, колорит українського села…