mail@urok-ua.com

Методична розробка «Слово моє крилате» (матеріали для сценаріїв). Розробка містить авторські твори вчителя, які можуть бути використані під час написання сценаріїв заходів героїко-патріотичного спрямування

Тема досвіду: Методична розробка «Слово моє крилате» (матеріали для сценаріїв).
Автор-упорядник досвіду: Ревенко Лариса Олександрівна, заступник директора з виховної роботи, учитель української мови та літератури.
Адреса досвіду: комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа №10 з профільними класами.
Досвід вивчався методичною радою закладу. Окремі матеріали розміщені на сайтах закладу, он-лайн журналу «Учительський журнал», у збірці сценаріїв ДОІППО.
Актуальність досвіду. Розробка містить авторські твори вчителя, які можуть бути використані під час написання сценаріїв заходів героїко-патріотичного спрямування на тему козацтва, Другої світової війни, інтернаціональних воєн, антитерористичної операції, чорнобильської трагедії. Авторські твори емоційно впливають на слухача. Матеріали корисні для використання різним категоріям педагогів: класним керівникам, педагогам-організаторам, заступникам директорів з виховної роботи, керівникам гуртків.
Вид досвіду за характером новизни — новаторський.
Ведуча педагогічна ідея досвіду. Головна мета досвіду – формування в учнів рис громадянина України, свідомого, відповідального, готового до захисту рідної землі, володіючого необхідними морально-етичними якостями особистості; збереження історичної пам’яті українського народу.
Технологія досвіду. Матеріали містять авторські вірші, обробки пісень, авторські інсценівки на різноманітні теми, віршовані звʼязки для тематичних блоків сценарію. Всі матеріали практично апробовані в роботі з учнями.
Результативність досвіду. Дані матеріали апробовані в школі під час проведення заходів з учнями. В закладі діє історичний клуб «Памʼять» в рамках спільного проекту школи та міського історичного музею ім.Ю.Пригожина «Без минулого немає майбутнього». Засідання історичного клубу «Памʼять» з нагоди памʼятних дат проходять на базі Жовтоводського історичного музею ім. Ю. Пригожина для громади міста. Матеріали діяльності клубу подані у збірці.
Використані джерела
– Пісні українських та світових виконавців. http://x-minus.org/
https://uk.wikipedia.org/

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
199

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Поезії патріотичного спрямування, що розміщено у даній публікації можна використати доволі широко у початковій школі. Мені особисто запали до душі поезії – діалоги.Дякую.