Методична розробка «Слово моє крилате» (матеріали для сценаріїв). Розробка містить авторські твори вчителя, які можуть бути використані під час написання сценаріїв заходів героїко-патріотичного спрямування

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка «Слово моє крилате» (матеріали для сценаріїв). Розробка містить авторські твори вчителя, які можуть б...
Посада: заступник директора з виховної роботи
Місце роботи: Жовтоводська середня загальноосвітня школа №10 з профільними класами

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема досвіду: Методична розробка «Слово моє крилате» (матеріали для сценаріїв).
Автор-упорядник досвіду: Ревенко Лариса Олександрівна, заступник директора з виховної роботи, учитель української мови та літератури.
Адреса досвіду: комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа №10 з профільними класами.
Досвід вивчався методичною радою закладу. Окремі матеріали розміщені на сайтах закладу, он-лайн журналу «Учительський журнал», у збірці сценаріїв ДОІППО.
Актуальність досвіду. Розробка містить авторські твори вчителя, які можуть бути використані під час написання сценаріїв заходів героїко-патріотичного спрямування на тему козацтва, Другої світової війни, інтернаціональних воєн, антитерористичної операції, чорнобильської трагедії. Авторські твори емоційно впливають на слухача. Матеріали корисні для використання різним категоріям педагогів: класним керівникам, педагогам-організаторам, заступникам директорів з виховної роботи, керівникам гуртків.
Вид досвіду за характером новизни — новаторський.
Ведуча педагогічна ідея досвіду. Головна мета досвіду – формування в учнів рис громадянина України, свідомого, відповідального, готового до захисту рідної землі, володіючого необхідними морально-етичними якостями особистості; збереження історичної пам’яті українського народу.
Технологія досвіду. Матеріали містять авторські вірші, обробки пісень, авторські інсценівки на різноманітні теми, віршовані звʼязки для тематичних блоків сценарію. Всі матеріали практично апробовані в роботі з учнями.
Результативність досвіду. Дані матеріали апробовані в школі під час проведення заходів з учнями. В закладі діє історичний клуб «Памʼять» в рамках спільного проекту школи та міського історичного музею ім.Ю.Пригожина «Без минулого немає майбутнього». Засідання історичного клубу «Памʼять» з нагоди памʼятних дат проходять на базі Жовтоводського історичного музею ім. Ю. Пригожина для громади міста. Матеріали діяльності клубу подані у збірці.
Використані джерела
– Пісні українських та світових виконавців. http://x-minus.org/
https://uk.wikipedia.org/

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Було цікаво познайомитися з досвідом колеги. Методична розробка складається з авторських творів учителя. Усі матеріали формують патріотизм.Звичайно, що поезії можна використовувати і на уроках, і на позакласних заходах. Дякую.

  2. Розробка містить вірші, що можна використати на багатьох позакласних заходах, виховних годин, шкільних свят. Поезія мелодійна, гарна, вона захоплює, пробуджує патріотичні почуття. Захоплююся вашим талантом!

  3. Поезії патріотичного спрямування, що розміщено у даній публікації можна використати доволі широко у початковій школі. Мені особисто запали до душі поезії – діалоги.Дякую.