super@urok-ua.com

Шевченко в пісні і пісня для Шевченка. Авторські твори композиторів-аматорів Черкаського краю.

Автор матеріалу: Шевченко в пісні і пісня для Шевченка. Авторські твори композиторів-аматорів Черкаського краю.

З народного мистецтва, з фольклору, з народної пам’яті, мов з чистої криниці, ще дитиною черпав Тарас Шевченко знання про давноминулі віки. Народною піснею вкинуто було в душу Тараса промінчики вічної краси.

Пісня – це найцінніший духовний скарб нашого народу, наша гордість, що з давніх-давен прославила Україну на весь світ. Особливо приємно відмітити творчість композиторів-аматорів, учителів музичного мистецтва, які у своїй повсякденній роботі з учнями навчальних закладів Черкащини створюють, ознайомлюють, вивчають засобами музичного мистецтва життя та творчість генія українського народу.

Учні та вчителі класу бандури відшукують найкращі музичні перлини, створені нашими земляками, адже як важко зараз знайти хороші твори для бандури, для ансамблю бандуристів. Тому ми і вирішили почати пошук власне таких творів.

Ці пісні намагаємось інтерпретувати для виконання у нашому колективі – зразковому ансамблі бандуристів «Срібні струни».

Вікно перегляду документа

  • : Грицай Оксана Дмитрівна
  • : вчитель бандури та вокалу
  • : Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
  • Шевченко в пісні і пісня для Шевченка
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Оксана Дмитрівна упорядкувала даний матеріал в методичний посібник, який знадобиться під час проведення різноманітних заходів , що відповідатимуть тематиці. Публікація корисна, актуальна, патріотичного спрямування. Зацікавлює , що музичні твори є аматорськими.

  2. Напередодні відзначення дня народження Тараса Григоровича Шевченка, матеріал Оксани Дмитрівни набуває ще більшої актуальності. Впевнена, що дана публікація стане в нагоді багатьом нашим колегам – вчителям музики. Дякую за творчу працю!