mail@urok-ua.com

Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко”

Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко” можна використати у підготовці та проведенні тижня української мови та літератури, у проведенні Шевченківських днів та відкритих виховних годин.

Сценарій літературно-мистецького свята

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
7783

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сподобалося! На цьому виховному заході можна ще раз доторкнутися до особливостей світосприймання, життя, творчості всесвітньо відомого генія України. Корисним буде прослухування текстів митця, що виразно читаються самими учнями, із кола тих, що не передбачені шкільною програмою. Благом обдаровую!

  2. Матеріал літературно-мистецького свята містить цікаву та пізнавальну інформацію про Т.Шевченка. Нестандартний підхід до подачі біографії письменника є родзинкою заходу. Звучить поезія,лунає мелодія та інтерв’ю з Кобзарем – усе це робить свято незабутнім. Дякую.

  3. По усьому світу постать Шевченка прославляє Україну, а ми возвеличуємо його завдяки таким чудовим заходам, що приурочені його пам*яті. Ваша робота відзначається оригінальністю та новизною. Дякую!

  4. Скільки вже створено і написано про Шевченка… Майже кожен сценарій різних авторів перегукується один з одним (про залізні стовпи, суха розповідь про життя Тараса…). У Вашому ж сценарії є вкраплення новизни: інтерв”ю, розмова з дідом тощо. Дякую за чудовий захід

  5. Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко” ви спробували скласти оригінально, розповідаючи біографію поета. У вас це вийшло. Гарне свято.