mail@urok-ua.com

Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко”

Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко” можна використати у підготовці та проведенні тижня української мови та літератури, у проведенні Шевченківських днів та відкритих виховних годин.

Сценарій літературно-мистецького свята

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
7508

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Матеріал літературно-мистецького свята містить цікаву та пізнавальну інформацію про Т.Шевченка. Нестандартний підхід до подачі біографії письменника є родзинкою заходу. Звучить поезія,лунає мелодія та інтерв’ю з Кобзарем – усе це робить свято незабутнім. Дякую.

  2. По усьому світу постать Шевченка прославляє Україну, а ми возвеличуємо його завдяки таким чудовим заходам, що приурочені його пам*яті. Ваша робота відзначається оригінальністю та новизною. Дякую!

  3. Скільки вже створено і написано про Шевченка… Майже кожен сценарій різних авторів перегукується один з одним (про залізні стовпи, суха розповідь про життя Тараса…). У Вашому ж сценарії є вкраплення новизни: інтерв”ю, розмова з дідом тощо. Дякую за чудовий захід

  4. Сценарій літературно-мистецького свята “Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко” ви спробували скласти оригінально, розповідаючи біографію поета. У вас це вийшло. Гарне свято.