Методична розробка для вчителів початкових класів на тему “Творчі пошуки нового, неординарний підхід до процесу навчання та виховання “

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка для вчителів початкових класів на тему “Творчі пошуки нового, неординарний підхід до процесу на...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У методичній розробці подано матеріали з досвіду роботи вчителя щодо творчих пошуків нового, неординарного підходу до процесу навчання та виховання.
Вчителем зроблено опис досвіду та запропоновано власні авторські публікації уроків, виховних заходів, навчально-методичного посібника, які ілюструють практичні підходи щодо реалізації теми досвіду.
У розробці запропоновано інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології навчання, переваги їхнього використання.
Тема роботи відповідає сучасним потребам особистості і суспільства, а питання, що в ній розглядаються – є важливими для організації навчально-виховної роботи.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Для мене Ваша методична розробка цікава великою кількістю описаного теоретичного та практичного матеріалу. Використовуючи новітні методи, ми змінюємо життя в сучасному світі. Це допомагає адаптувати учня до сучасного життя, оволодіти знаннями, творчо, креативно мислити. Тож, долучаємося до змін!