Методичний практикум для вчителів початкових класів «Здійснення інтегрованого підходу до організації навчального процесу в початковій школі» до тематичного дня за темою «Зима»

Автор публікації
Автор матеріалу: Методичний практикум для вчителів початкових класів «Здійснення інтегрованого підходу до організації навчального процесу...
Посада: вчителі початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи
Місце роботи: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методичний практикум спрямовано на формування уявлення дітей про зиму та ії характерні риси, формування компетентності учнів – визначення особливості зимових місяців, інтегрування вміння і навичок учнів з природознавства, математики, основ здоров’я, навчання грамоти; розвивито образного мислення, уваги, фантазії. Удосконалення навичок заповнення аркуша паперу зображенням. Виховування чуйного ставлення до природи, бажання зберігати ії красу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за таку гарну сучасну розробку. З наступного навчального року вчителі перших класів працюватимуть за новим стандартом, тому Ваша розробка є досить актуальною. Вчитель майстерно поєднує блоки загальною темою, зацікавлює учнів навчанням.