mail@urok-ua.com

Сценарій квесту “Україна – наша Батьківщина”

Сценарій квесту “Україна – наша Батьківщина”
Мета: поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину України; формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Сценарій заходу

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1124

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Сценарій гри з елементами квесту формує повагу до традицій українського народу, виховує почуття патріотизму. Сподобались завдання кожної станції. які сприяють всебічному розвитку учнів.Матеріал корисний для використання у навчально-виховному процесі.

  2. Хороший матеріал, цікаво продуманий. Завдання є і творчого характеру, і логічні, і такі, що потребують конкретних знань. Важливою є робота в команді. Можна використати окремі елементи сценарію і до Свята мови, що вже наближається, і просто на уроках мови, читання чи “Я у світі”. Дякую.

  3. Цікавий матеріал, ілюстрований, відповідає віку учнів. Однак є побажання : наприкінці сценарію має бути вид підведення підсумків, певне узагальнення. Дякую за матеріал, який можна використати в національно-патріотичному напрямку.