mail@urok-ua.com

Сценарій квесту “Україна – наша Батьківщина”

Сценарій квесту “Україна – наша Батьківщина”
Мета: поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину України; формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Розробка даного заходу відповідає всім вимогам проведення квесту. Прочитавши завдання, стає зрозуміло, що для того, щоб організувати такий захід, потрібно провести велику підготовчу роботу. Завдання цікаві, змістовні. Але чому в даному заході беруть участь лише лідери класів?

  2. Ваша розробка сценарію надихає на створення власних матеріалів такого ж характеру. Дякую за чудові ідеї! Думаю, що кожна станція приємно вражала учасників квесту. Мабуть, станція “Секретна” була найважчою для учнів, потребувала значних зусиль для виконання завдання.

  3. Сценарій гри з елементами квесту формує повагу до традицій українського народу, виховує почуття патріотизму. Сподобались завдання кожної станції. які сприяють всебічному розвитку учнів.Матеріал корисний для використання у навчально-виховному процесі.

  4. Хороший матеріал, цікаво продуманий. Завдання є і творчого характеру, і логічні, і такі, що потребують конкретних знань. Важливою є робота в команді. Можна використати окремі елементи сценарію і до Свята мови, що вже наближається, і просто на уроках мови, читання чи “Я у світі”. Дякую.

  5. Цікавий матеріал, ілюстрований, відповідає віку учнів. Однак є побажання : наприкінці сценарію має бути вид підведення підсумків, певне узагальнення. Дякую за матеріал, який можна використати в національно-патріотичному напрямку.