mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “Моя Батьківщина-велика родина”

Сценарій виховного заходу “Моя Батьківщина-велика родина”
метою якого є: формувати у школярів ціннісного ставлення до Батьківщини; шанобливого ставлення до трудових та ратних подвигів співвітчизників; розвивати в учнів почуття гордості за славне минуле рідного народу, національної самосвідомості та громадянської активності; наставляти на зміцнення єдності і дружби всіх народів, що проживають на території України;
виховувати патріота, який знає і поважає традиції свого народу, трудівника, люблячого свою землю, громадянина, готового захищати свою Батьківщину; прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Булгак Олена Миколаївна
  • : заступник директора з НВР
  • : комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа№42"Кам`янської міської ради
  • Сценарій Моя Батьківщина велика родина
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такі виховні заходи формують справжнього патріота країни. Історичний матеріал подається паралельно з сучасним. Добре, що на заході присутні справжні Захисники нашої Батьківщини. Дякую.

  2. Пізнавальний матеріал був підібраний таким чином, щоб діти могли не тільки слухати, а й порівнювати факти, логічно мислити, проявляти кмітливість і винахідливість.Вважаю, що захід несе велике пізнавальне, виховне і розвиваюче значення, мета заходу досягнута. Учні стануть більш поважних патріотизмом ставиться до своєї Батьківщини, будуть намагатися стежити за подіями, що відбуваються в своїй країні, грамотно і правильно виконувати гімн.

  3. Виховний захід супроводжує відеопрезентація, формує в учнів почуття національної гордості, любов до рідного краю. Перебіг заходу пов*язаний із сучасними подіями в Україні.Учні усвідомлюють справжність почуттів любові до рідної землі.