super@urok-ua.com

Виховний захід «Я. Родина. Україна.» ( В рамках проекту «Моя Родина на захисті моєї Батьківщини»)

Автор матеріалу: Виховний захід «Я. Родина. Україна.» ( В рамках проекту «Моя Родина на захисті моєї Батьківщини»)

Виховний захід
«Я. Родина. Україна.»
( В рамках проекту «Моя Родина на захисті моєї Батьківщини»)
Автор: Бурдяк Ірина Романівна, вчитель початкових класів. Даний виховний захід був проведеним, як заключний етап роботи над проектом. Всі відео, які вказані у конспекті можна знайти у просторах Інтернету. Сподіваюсь, що дана публікація буде корисною вчителям, класним керівникам для виховної роботи з підростаючим поколінням.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Віршований матеріал переплітається із відео та піснями. Запропоновані відео справлять на учнів незабутнє враження. Вірші глибоко зворушують , закликають розпізнавати та любити красу рідного краю.

  2. Сценарій чудовий. Все продумано і пов’язано між собою. Ви, як полководець, бачите перед собою поле дії. Значення патріотичного виховання, виховання любові до своєї Вітчизни не можна переоцінити. Чудово, що Ви приділяєте цьому велику увагу.

  3. Захід вирішує проблему патріотичного виховання у разі систематичного їх проведення.Зміст публікації у строгому, витриманому стилі. Гадаю, розробку можна використати на тематичних лінійках. виховних годинах.

  4. Завдання вчителя – сформувати у школярів духовно-моральні якості, виховати патріотизм, розвинути творче мислення і вміння самостійно користуватися різними джерелами інформації.
    Виходячи зі специфіки форми заходу – класна година – можна стверджувати, що використані виховні методи були найбільш оптимальними для досягнення мети