mail@urok-ua.com

МОЯ СІМ`Я — МОЯ РОДИНА

МОЯ СІМ`Я — МОЯ РОДИНА
Цей виховний захід допомагає згуртовувати учнівський та батьківський колективи

Вікно перегляду документа

 • : Ярошевська Марія Казимирівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Теребовлянський НВК
 • Моя сімя моя родина
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Підібрані вірші відображають гарні й теплі слова, що присвячуються найріднішим людям. Проведений позакласний захід справляє хороше враження на батьків та учнів, пробуджує найкращі спогади. Дякую!

 2. Сім’я – це найважливіше для людини, і особливо для дитини! Сім’я – це тил, в який ми повертаємося після успіхів і невдач, після нагород і програшів, проблем на роботі, після контрольних у школі, перших образ в дитячому саду і т. д. Будинок, в якому нас люблять, чекають і розуміють! Дуже важливо прищеплювати дітям любов до свого будинку. І школа теж повинна цьому сприяти. Тому такі свята, що проводяться в початковій школі дуже благотворно впливають на розвиток “здорової” особистості дитини.

 3. Виховання поваги, любові до сім*ї, родини є першочерговим, на мою думку, завданням школи. Захід проводиться у невимушеній формі, з різними конкурсами, жартами, які дозволяють створити добру атмосферу на святі.

 4. Сім’я – це одна з головних цінностей для людини в житті; необхідно знати історію
  своєї сім’ї, поважати своїх родичів і пам’ятати про них. Проводячи дані заходи ми виховуємо у дітей доброзичливість до батьків і близьких, бажання проявити дієву любов до старших членів сім’ї, повагу до їх праці, бажаннядопомагати їм, робити приємне .Дана розробка змістовна та цікава.

 5. Такі виховні заходи сьогодні, коли втрачається сутність родинних стосунків, коли пріоритети мають матеріальні цінності дуже необхідні. Сценарій дуже сподобався, він такий “домашній”, сімейна атмосфера, поезії та пісні – все так по-доброму та щиро. Вірю, що ваші учні виростуть добрими людьми.

 6. Дійсно, шановно, колего, такі заходи згрупровують колектив як учнів так і батьків. Конкурси, в яких береть учні з батьками, виховують – повагу, відповідальність, наполегливість, впевненість в собі. Успіхів. Дякую вам.