mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “Сім’я, родина, Україна!”

Мета: згуртовувати учнівський та батьківський колективи; розвивати в учнів почуття обов’язку перед родиною, старшими і молодшими членами сім’ї, перед країною, вміння слухати й підтримувати мир і злагоду в родині; формувати духовні та моральні цінності роду, родини, своєї держави, почуття гордості та гідності за свій рід; виховувати повагу до усіх членів родини, до своєї Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цінність родинних свят у тому, що разом беручи участь у художніх номерах, діти та їхні батьки відчувають себе однією командою. Таке дозвілля показує, що сім’ї, які працюють і відпочивають разом, дружніші, об”єднані, менш конфліктні. І для цього Ви організували спільну справу – родинне свято. Дякую!

  2. Вчителю вдалось організувати гарне свято для батьків. Гостям заходу , без сумнівів, сподобались сценки, родинні пісні, прояви дитячої щирості та вдячності. Дякую!

  3. Родинне свято спонукає батьків до співпраці зі школою, а найголовніше – з дитиною. Подібні заходи позитивно впливають на сімейні відносини, діти радіють за батьків, і навпаки. Віршовані рядки створюють довірливу атмосферу.