mail@urok-ua.com

Година спілкування: “Міцна сім`я – горе плаче”

Година спілкування: “Міцна сім`я – горе плаче”
Сім’я в першу чергу формує світогляд нової людини. Адже сім’я — це модель світу в межах квартири. Тут починається формування особистості. Ми стежимо за відносинами батьків, за їхніми розмовами, за їх захопленнями. Мама і тато — для нас перші і головні приклади для наслідування. Вони виховують нас, передають свій життєвий досвід, сімейні традиції.

Виховна година

 • : Пуха Оксана Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Прилуцька ЗОШ I – III ступенів № 10
 • Виховна година
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
779

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Година спілкування навчає учнів любити, поважати та проявляти турботу до найрідніших. Матеріал вважаю корисним. Вдало підібрано вірші. Після інсценізації вірша учні зможуть проаналізувати власну поведінку та задуматися над її недоліками.

 2. Розкрита проблема народження любові до свого дому, діти вчилися будувати фундамент сімейного благополуччя, шукали стежку до розуміння в сім’ї, задумалися, чиї ж руки підтримують тепло, здоров’я членів сім’ї. Велика робота вами зробленна по створенню даної розробки.

 3. Дякую за конспект виховного заходу. Думаю, що так багато повчального ванільного тексту школярам важко буде сприйняти. Але як база – матеріал вдало підібраний