mail@urok-ua.com

Година спілкування: “Міцна сім`я – горе плаче”

Година спілкування: “Міцна сім`я – горе плаче”
Сім’я в першу чергу формує світогляд нової людини. Адже сім’я — це модель світу в межах квартири. Тут починається формування особистості. Ми стежимо за відносинами батьків, за їхніми розмовами, за їх захопленнями. Мама і тато — для нас перші і головні приклади для наслідування. Вони виховують нас, передають свій життєвий досвід, сімейні традиції.

Виховна година

Вікно перегляду документа

  • : Пуха Оксана Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Прилуцька ЗОШ I – III ступенів № 10
  • Виховна година
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Оксана Миколаївна дібрала корисний матеріал з даної теми. Вважаю, дітям особливо корисно обговорювати різні ситуації для кращого розуміння проблеми. Творча робота та інсценізація, гадаю, найбільш сподобалась учням. Дякую.

  2. Година спілкування навчає учнів любити, поважати та проявляти турботу до найрідніших. Матеріал вважаю корисним. Вдало підібрано вірші. Після інсценізації вірша учні зможуть проаналізувати власну поведінку та задуматися над її недоліками.

  3. Розкрита проблема народження любові до свого дому, діти вчилися будувати фундамент сімейного благополуччя, шукали стежку до розуміння в сім’ї, задумалися, чиї ж руки підтримують тепло, здоров’я членів сім’ї. Велика робота вами зробленна по створенню даної розробки.

  4. Дякую за конспект виховного заходу. Думаю, що так багато повчального ванільного тексту школярам важко буде сприйняти. Але як база – матеріал вдало підібраний