Виховна година з елементами практики «Сім’я – найбільший скарб у житті !!!» для учнів 7-9 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година з елементами практики «Сім’я – найбільший скарб у житті !!!» для учнів 7-9 класів
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Маріупольська ЗОШ №45

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховної година орієнтована на дітей-підлітків. Матеріал сприяє формуванню навичкам співпраці батьків та дітей, комунікації в сім’ї, поглиблює знання підлітків про сімейні традиції українського народу, про основні обов’язки членів сім’ї, значення сім’ї у житті людини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Виховна година спрямована на збереження сімейних цінностей. Присутність батьків вважаю важливою. Подібні заходи згуртовують сім’ю, допомагають її зміцненню. Сподобалось творче завдання “План любові”.

  2. Супер! Хороша розробка від практичного психолога. Спілкування в родині (і уміння слухати й чути в тому числі) – це справді клопіткий труд, докладання зусиль (іноді неабияких) . Одним словом, золотий вклад. Він дуже цінний, бо плодом такої добровільної інвестиції є майбутнє кількох околінь роду. Дякую! Візьму сама на озброєння!

  3. Дана виховна година обумовлена сучасними тенденціями, проблемами у світі, відсутністю моралі, сімейних цінностей. Найбільше сподобалося, що це не просто виховна година з віршами та розповідями, але є багато цікавих інтерактивних, практичних завдань, велика кількість інформації.

  4. Актуальність теми виховної години обумовлена тривожним станом сучасної родини, необхідністю залучення дітей до осмислення сімейних цінностей та традицій.Матеріал цікавий та доступний для учнів даної вікової категорії.

  5. Цікава розробка, яка містить багато легенд, творчих завдань, під час яких діти замислюються та роблять висновки. Усі легенди носять повчальний характер.Продумано підібрані всі завдання, пісні.Даний захід спонукає ще до більшого возєднання сімей та розуміння між батьками та дітьми.