mail@urok-ua.com

Виховна година з елементами практики «Сім’я – найбільший скарб у житті !!!» для учнів 7-9 класів

Виховної година орієнтована на дітей-підлітків. Матеріал сприяє формуванню навичкам співпраці батьків та дітей, комунікації в сім’ї, поглиблює знання підлітків про сімейні традиції українського народу, про основні обов’язки членів сім’ї, значення сім’ї у житті людини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
191

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дана виховна година обумовлена сучасними тенденціями, проблемами у світі, відсутністю моралі, сімейних цінностей. Найбільше сподобалося, що це не просто виховна година з віршами та розповідями, але є багато цікавих інтерактивних, практичних завдань, велика кількість інформації.

  2. Актуальність теми виховної години обумовлена тривожним станом сучасної родини, необхідністю залучення дітей до осмислення сімейних цінностей та традицій.Матеріал цікавий та доступний для учнів даної вікової категорії.

  3. Цікава розробка, яка містить багато легенд, творчих завдань, під час яких діти замислюються та роблять висновки. Усі легенди носять повчальний характер.Продумано підібрані всі завдання, пісні.Даний захід спонукає ще до більшого возєднання сімей та розуміння між батьками та дітьми.