Виховний захід з презентацією «Дружба – найбільший скарб!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід з презентацією «Дружба – найбільший скарб!»
Посада: Вихователь групи продовженого дня
Місце роботи: Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

«Дружба – найбільший скарб!» – і це варто розуміти з дитинства. Саме тому вихователь ГПД Манелюк О.В. підготувала відкриту виховну годину для учнів 1-А класу, метою якої було розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; вчити бачити справжню дружбу; виховувати уважне, шанобливе ставлення один до одного, розвивати уміння товаришувати, цінувати дружбу. Під час заходу дітки співали, розказували вірші, обирали справжніх друзів, брали участь у сценці. Особливо сподобався діткам зовсім новий для них метод «Мікрофону», їх щирі відповіді на питання «Що ж таке справжня дружба?» вразили присутніх учителів чіткістю та обдуманістю. Зацікавила діток і мультимедійна вікторина, і метод «Займи позицію», під час якого дітки обирали якості справжніх друзів, давали чітку характеристику вчинкам звіряток. Під час роботи в парах дітки уміло зібрали приказки та прислів’я про дружбу, які, напевно запам’ятають на все життя. На завершення заходу учні прикрасили дерево дружби яблучками та листочками, на яких були написані риси справжнього друга, а також отримали квіточки з правилами дружби та солодкі подаруночки.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваш захід один із найкращих на цьому сайті. Думаю, що учні із задоволенням провели час на СВЯТІ ДРУЖБИ. Гарний дарунок для учнів – правила дружби. Дякую!

  2. Гарний виховний захід.Безумовно,мету,яку ставила вчителька, досягнуто.Багато цікавих вправ,ігор.Подорожуючи країною Дружби,діти побували в різних містечках:прочитали вірші про дружбу,пригадали прислів,я,співали.Працюючи з оповіданнями перевірили свої знання.Дуже доречна презентація і гарно виконана.А подаруночок-квітка з правилами дружби взагалі-супер.Дякую.

  3. Виховна година є корисною для сприйняття учнів, а також для використання вчителів. Презентація досить вдало відповідає цілям заходу, діти із задоволенням сприйматимуть таку цікаву, сучасну та яскраву інформацію. Тема є актуальною для школярів, адже саме зараз їм потрібно формувати розуміння дружніх відносин. Матеріал насичений, підкріплений “веселковою” презентацією, яка не може не привернути увагу учнів. Дякую!

  4. Особисто мене виховний захід зацікавив. Дібраний матеріал доступний для сприйняття першокласників. Хочу зазначити, що презентація своєю яскравістю, сучасністю теж мотивує на гарний результат. Думаю діткам цікаво та корисно поговорити про дружбу, так як з 1 класу з ними потрібно формувати дружній колектив.