Виховний захід в 1-му інклюзивному класі “Вчимося дружити”

Майже у кожної людини на Землі є друзі. Але не кожен замислювався над тим, що таке дружба. А дарма, адже справжню, міцну дружбу можна виявити не часто. Потрібно вміти бути другом. Тільки тоді варто розраховувати на дружню допомогу і підтримку. У початковій школі діти намагаються відповісти на запитання і дати визначення «Що таке дружба?” та “Як навчитися дружити?». Всі діти сходяться на думці, що дружні відносини дуже важливі, без них більшість дітей не бачили сенсу у відвідуванні школи. Та для того, щоб знайти своїх друзів декому слід пройти дуже нелегкий шлях, особливо дітям з ООП. Та ми – вчителі, можемо їм в цьому допомагати і звичайно почаємо з першого класу!

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сподіваюсь, що така робота для учнів буде дуже корисною, адже матеріал цікавий та доступний для сприйняття учнів, відповідає віковій категорії дітей. Сподобалась вікторина та квітка “Дружби”. Дякую! Бажаю дружніх учнів!

  2. Кожен учень має усвідомити, що таке дружба, і має навчитись бути справжнім другом. Думаю, що такий захід стане хорошим кроком до розуміння цього. Добре продумані запитання у матеріалі, вікторина із залученням чарівних персонажів – хороша ідея, а квітка “Дружби” безперечно повинна справити на учнів гарне враження і спонукатиме зробити правильні висновки. Вчитель добре попрацював над розробкою. Дякую!