mail@urok-ua.com

Виховна година “Дружити – справа нелегка, але дружити треба вміти”

Поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу, навчити учнів сприймати ситуації, аналізувати їх та знаходити шляхи виходу; допомогти усвідомити значимість слова «друг»; сприяти виникненню дружнього колективу в класі; виховувати любов, повагу та бережне ставлення до друзів; формувати готовність учнів до взаємодії з однолітками на основі доброзичливості і співрозуміння;

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У конспекті виховної години є цікаві завдання для учнів, оповідання про дружбу для обговорення, ситуації. Про дружбу говорити потрібно, адже це одна із загальнолюдських цінностей. І мета таких заходів – переконати маленьких школяриків у цінності дружби. Дякую!

  2. На мою думку, під час такої виховної години учні зуміли усвідомити наскільки важливою є дружба і зробили власні висновки, адже друзям завжди потрібно йти назустріч, вміти проявляти розуміння. Доречними вважаю ситуативні завдання.

  3. Тема дружби близька дітям.
    Виховна година сприяє формуванню дружнього, толерантного учнівського колективу. Сподобалися мирилки, правдиві життєві ситуації, які створюють фундамент для справжньої дружби. Дякую за чудовий захід.